На Рівненщині майбутні кравці шиють захисні маски 

Діліться корисною інформацією з друзями:

У групі слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ за професією «Кравець» від дня оголошення карантину організовано ефективне та динамічне дистанційне навчання.

Із безробітними Рівного, Рівненського, Володимирецького, Рокитнівського районів комунікують та займаються майстер виробничого навчання Оксана Мирончук і викладач Людмила Якута. 

«Ми мобілізували спільні зусилля, активували наше прагнення навчатися: теоретичні та виробничі години проводимо особливо результативно і насичено!», – зауважує Оксана Миколаївна.

Поза сумнівом, 17-річний досвід роботи педагога, майстра виробничого навчання забезпечує незмінно високі результати роботи її слухачів – майбутніх кравців. А нові випробування та особливі умови здобуття професії ще більше дисциплінують і націлюють усіх на самоорганізованість, оперативність, активність і успіх.

Зазначимо, що напередодні слухачі придбали для себе професійну швейну техніку в спеціалізованій мережі, тому під час віддаленого навчання можуть самостійно виконувати завдання та практикуватися. Соціальний партнер навчального закладу Магазин «Швейні машини» впродовж тривалого часу забезпечує навчальний заклад, слухачів усім необхідним –  якісною професійною технікою і приладдям.

Важливо, що в період дистанційного навчання, окрім обов’язкових кваліфікаційних робіт – суконь, сарафанів, костюмів, спідниць, брюк, жакетів, блуз, постільних і столових комплектів, фартухів, ручного і машинного оздоблення виробів, майбутні кравчині оперативно забезпечили себе і свої родини, сусідів, друзів  захисними масками.


Рівненська редакція приймає вітання від друзів

Сьогодні доставлено хворого з Клесова в реанімацію у важкому стані – Головлікар Сарненської ЦРЛ


Виготовили їх не лише строго за правилами (шаровість, розмір), але й обрали позитивні кольори.

В усіх без винятку роботах відчувається талант, професійний азарт і настрій майбутніх кравчинь! А така злагоджена, мобільна і відповідальна команда – справжній виклик безробіттю та цінна знахідка для роботодавців.

Отож, слідкуйте за нашими новинами та звертайтеся до РЦПТО: задля знайомства, вибору професії, партнерства або ж поповнення свого колективу сучасними робітничими кадрами.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»