fbpx

На Рівненщині манікюрники кваліфіковані і працевлаштовані

Діліться інформацією з друзями:

Завершення навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості слухачів-манікюрників припало на послаблення карантинних заходів.

Саме послуг індустрії краси нам так не вистачає в період вимушеної ізоляції. Нарешті! Нарешті можна буде подбати про себе. В салонах краси на відвідувачів чекають повні сил і енергії творці вишуканого манікюру. Державна кваліфікаційна атестація, що відбулася на базі навчально-виробничого комплексу РЦПТО в режимі онлайн, підтвердила вагомі досягнення слухачів. Роботи майстринь оцінювали майстер виробничого навчання Лілія Мельник, викладач Лілія Наконечна та заступник директора навчального закладу Руслана Бодренко.Як поділилася Лілія Мельник, професійна підготовка майстрів манікюру в РЦПТО ДСЗ тривала за особливим графіком. Після вивчення теоретичного матеріалу слухачі здобували цінний практичний досвід у професійних салонах і майстернях, свої кваліфікаційні роботи демонстрували в режимі онлайн. Роботодавці схвально відгукуються про роботу початківців під час  виробничої практики, а відтак запросили до себе працювати. Карантинний режим, на жаль, відтермінував деякі плани, проте усі слухачі налаштовані оптимістично.

Валентина Лагнюк (направлена на навчання Дубенською міськрайонної філією Рівненського ОЦЗ)  вже працювала з реальними клієнтами та планує продовжувати професійний шлях як приватний підприємець. Здобуває прихильність замовників своїх послуг і Людмила Жук (направлена Рівненським міським ЦЗ). Випускниця організовуватиме власну справу. Анастасія Кашуба (направлена Радивилівською РФ РОЦЗ) у місцевому Салоні Краси не лише відточувала майстерність манікюрниці, але й формувала власну базу клієнтів. Слухачка залишається працювати у салоні.

Загалом, безробітні з Рівного, Дубенщини, Здолбунівщини, Кореччини, Радивилівщини та  Рівненського району опанували цікаву, а головне, затребувану професію «Манікюрник» та отримали свідоцтва державного зразка. Кваліфіковані майстри неодмінно здобуватимуть прихильність клієнтів і роботодавців, адже готові до активної роботи та надання сучасних манікюрних послуг.

Діна Мазуркевич

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»