На Рівненщині манікюрники кваліфіковані і працевлаштовані

Діліться корисною інформацією з друзями:

Завершення навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості слухачів-манікюрників припало на послаблення карантинних заходів.

Саме послуг індустрії краси нам так не вистачає в період вимушеної ізоляції. Нарешті! Нарешті можна буде подбати про себе. В салонах краси на відвідувачів чекають повні сил і енергії творці вишуканого манікюру. Державна кваліфікаційна атестація, що відбулася на базі навчально-виробничого комплексу РЦПТО в режимі онлайн, підтвердила вагомі досягнення слухачів. Роботи майстринь оцінювали майстер виробничого навчання Лілія Мельник, викладач Лілія Наконечна та заступник директора навчального закладу Руслана Бодренко.7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як поділилася Лілія Мельник, професійна підготовка майстрів манікюру в РЦПТО ДСЗ тривала за особливим графіком. Після вивчення теоретичного матеріалу слухачі здобували цінний практичний досвід у професійних салонах і майстернях, свої кваліфікаційні роботи демонстрували в режимі онлайн. Роботодавці схвально відгукуються про роботу початківців під час  виробничої практики, а відтак запросили до себе працювати. Карантинний режим, на жаль, відтермінував деякі плани, проте усі слухачі налаштовані оптимістично.

Валентина Лагнюк (направлена на навчання Дубенською міськрайонної філією Рівненського ОЦЗ)  вже працювала з реальними клієнтами та планує продовжувати професійний шлях як приватний підприємець. Здобуває прихильність замовників своїх послуг і Людмила Жук (направлена Рівненським міським ЦЗ). Випускниця організовуватиме власну справу. Анастасія Кашуба (направлена Радивилівською РФ РОЦЗ) у місцевому Салоні Краси не лише відточувала майстерність манікюрниці, але й формувала власну базу клієнтів. Слухачка залишається працювати у салоні.

Загалом, безробітні з Рівного, Дубенщини, Здолбунівщини, Кореччини, Радивилівщини та  Рівненського району опанували цікаву, а головне, затребувану професію «Манікюрник» та отримали свідоцтва державного зразка. Кваліфіковані майстри неодмінно здобуватимуть прихильність клієнтів і роботодавців, адже готові до активної роботи та надання сучасних манікюрних послуг.

Діна Мазуркевич

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»