fbpx

На Рівненщині релоковане харківське підприємство зацікавлене у кравцях

Діліться інформацією з друзями:
За 9,2 місяців навчання за професією «Кравець» 2-3 розряду на базі Гощанського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ вчорашні безробітні Гощанської та Бабинської громади здобули сучасні професійні знання та навички та реальну можливість офіційного працевлаштування.

Як поділилася майстер виробничого навчання Світлана Пазинюк, нова група кравців продемонструвала високу працездатність, відповідальність та ініціативність. Під час навчання вони «жадібно» вбирали теоретичні знання і без страху сідали за швейні машинки. Слухачі люблять моделювати вироби, кроїти та шити на свій смак. Обираючи тканини для тих чи інших виробів, радилися з викладачами, ділилися досвідом та обирали складні візерунки.

Так, ще під час виробничого навчання та практики швачки взялися за свою кваліфікаційну продукцію, адже навчилися виконувати ручну та машинну роботу на спеціальному та універсальному обладнанні, швидко виготовляти поясний та плечовий одяг, виконувати складання та обробку деталей і вузлів. .. Але працювали так успішно, що виконали не тільки обов’язкову програму, а й успішно пошили складніший одяг – спортивні костюми, вишиванки, косухи, підкладку з клапанами та кишенями і, звичайно, панами!

Відома «Стефанія» у виконанні українського гурту надихнула всіх слухачів на цікаві аксесуари для літнього образу! Випускниці поділилися, що стежать за модними тенденціями, але віддають перевагу максимально зручному одягу. На державній кваліфікаційній атестації до уваги державної кваліфікаційної комісії були представлені відмінні кухонні та постільні набори, фартухи, халати, спідниці, брюки, блузки, сукні, сарафани… Випускникам вручили сертифікати державного зразка за успішність у навчанні та відмінну кваліфікацію вироби. .

Важливо, що швачки швидко відгукнулися на потреби волонтерської організації: виготовили сумки з вишивкою для виставки-ярмарку за кордоном. Кошти від продажу патріотичної продукції пішли на потреби нашої Армії.

Доленосним результатом навчання стала зустріч із керівниками нового підприємства з Харківської області Дмитром Александровим і Тетяною Власовою. Роботодавці націлені на відновлення та збільшення потужностей свого виробництва конкурентоспроможної продукції для великих компаній світового рівня – фірмового корпоративного одягу, спецодягу, валіз, рюкзаків тощо. Нові партнери навчального закладу роблять ставку на сучасних універсальних працівників. Тому для роботи в цехах буде підібраний кваліфікований персонал із випускників РЦПТО.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua