На Рівненщині юні журналісти отримали нагороди

Діліться корисною інформацією з друзями:

Підбито підсумки першого Рівненського обласного конкурсу «Турнір юних журналістів», організованого факультетом журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

«Свої здібності продемонстрували учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл Рівненщини», – сказав ініціатор конкурсу, доцент факультету журналістики МЕГУ, заслужений журналіст України Віктор Мазаний.

За його словами, у номінації «Відкритий лист до українського воїна, який захищає Україну від російських загарбників», перемогу здобули Дарина Подерня з Біленської ЗОШ Вараського району та Софія Ковтун із Сарненського ліцею «Лідер», а другою і третьою стали Анастасія Мамчич із Вараша та Дарія Бірюк із села Городець Сарненського району.

У змаганні серед тих, хто створював запитання для інтерв’ю з народним артистом України Святославом Вакарчуком, відзначилися Ольга Оверчук із Сарн – перше місце (а ще найкращим визнано її фоторепортаж про народний одяг), Дарія Бірюк – друге, Софія Кобець (Біленська ЗОШ) – третє.

«Журі проаналізувало також відображення актуальної тематики та хист учасниць у номінації «Відео». У їхніх роботах йшлося, наприклад, про оберігання та популяризацію автентичної пісенної спадщини. Софія Козлюк – перше місце, (Біленська ЗОШ), Дарія Бірюк продемонструвала створення якісного відео­контенту для соціальних мереж (друге місце). Майстерно показала Поліський літературний музей, що у Городецькому ліцеї, Наталія Гарбар (третє місце). Софію Кухоцьку з цього ж закладу відзначено за патріотичну тематику її відеосюжету», – зазначив Віктор Мазаний.

Він додав, що переможці та загалом учасники нагороджені почесними відзнаками – від ректора МЕГУ, доктора юридичних наук, професора Віталія Дем’янчука, який привітав конкурсантів, голови Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитра Тарасюка, президента Сарненської асоціації вільних журналістів і фотожурналістів Георгія Александровича – він також подарував всім учасникам літературно-мистецький альманах, а двом переможцям – картини.

Наступний «Турнір юних журналістів» стартуватиме у 2022/ 2023 навчальному році.

Олена ЧЕСНЯК