fbpx

На Рівненщині готують кваліфікованих водіїв із перевезення пасажирів за 2 місяці

На базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ підвищили кваліфікацію та отримали водійські посвідчення категорії «D» мешканці Рівного, Рівненського, Дубенського та Вараського районів.

Розповідає пресслужба Рівненського ЦПТО.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

2-місячне навчання передбачало наявність у претендентів попереднього досвіду водіння не менше 3 років за категоріями «С», «С1», «В» або «D1».

Василь Панасюк, направлений на навчання Млинівською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості, має 15-річний досвід водіння. Категорії В, В1, С, С1 та СЕ, які слухач здобув напередодні, дозволяють працювати водієм на різних підприємствах. Проте, він прагне водити лише важковик – фуру або ж автобус.

Щодо пасажирських перевезень, то млинівчанина більше приваблюють саме міжнародні маршрути. Пан Василь самостійно досліджував цей ринок, відмітив, що пасажиропотік суттєво зростає, цікавився мотивацією робітників: сьогодні на ринку пасажирських перевезень водії місцевих маршрутних таксі заробляють на місяць в середньому 15 тис. грн, а міжнародники 30-40 тис. грн.

– Навчатися було цікаво. Своє життя бачу лише у водінні. На заняттях дізнався багато нової інформації, згадав правила дорожнього руху, опанував нововведення. Та й, власне, навички водіння довелося вдосконалювати. Спочатку працюватиму у приватного підприємця, здобуду достатньо нового досвіду, зароблю кошти. А далі – власна справа, власні технічні засоби. Планів багато. Нові знання допоможуть якнайшвидше їх втілити.

Викладачка закладу освіти Олена Резун зауважила, що група активна, працьовита, націлена на серйозну роботу. Навчалися усі із задоволенням. Сучасна навчальна база Олександрійського відділення дозволяє оперативно і успішно опановувати професійні знання та вдосконалювати навички, а навчальні автопарк, майданчик для водіння, спеціалізовані кабінети та професійне обладнання із програмним забезпеченням – завжди до послуг слухачів. Отож, на державній кваліфікаційній атестації слухачі продемонстрували відмінні результати та готовність до нових професійних завдань.

Вже за декілька днів випускники підтверджуватимуть водійські знання під час іспиту на право керування відповідними транспортними засобами у Територіальному сервісному центрі регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті ЦПТО

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефоном +38096-539-53-59.

%d блогерам подобається це: