На Рівненщині додаткові кошти спрямують для Клеванської громади

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Субвенцію на розвиток мережі ЦНАПів отримає більше громад. Таке рішення ухвалив Уряд під час засідання.

Річ у тім, що під час реалізації проєкту вдалося зекономити 14,5 млн грн субвенції.   Кошти на реалізацію своїх проєктів за результатами тендерних процедур отримає на 23 тергромади більше. А це  188 громад замість 165, як планувалося раніше.

На Рівненщні додаткові кошти спрямують для Клеванської громади. Їх використають на купівлю обладнання, яке необхідне місцевому ЦНАПу.

Нагадаємо, що цьогоріч для Рівненської області з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Гроші передбачили для 7 громад: Радивилівської, Здолбунівської, Острозької, Бокіймівської, Дубенської, Вараської, Костопільської.

Залежно від потреб, гроші спрямовують як на будівництво чи ремонт будівель ЦНАПів, так і на їх облаштування, а також забезпечення обладнанням.

«Доступ до якісних послуг має отримати кожна громада. Власне, саме заради цього і відбувається трансформація мережі ЦНАПів. Раніше гроші з держсубвенції передбачили для 7 громад, а тепер, завдяки зекономленим коштам, до них додалася ще одна – Клеванська. Туди спрямують 310 тисяч гривень. За ці гроші планують закупити обладнання для видачі паспортів», – підсумувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: