На Рівненщині чоловік з пересадженим серцем – єдиний годувальник у сім’ї

Діліться корисною інформацією з друзями:

У грудні, 2020 року в Рівненській Міській лікарні обласного центру вперше пересадили серце.

Як повідомляє Ua:Рівне, чоловік із Сарненського району міг не «дотягнути» навіть до Нового року. Він уже не спав лежачи, не міг вільно дихати і не мав сили пройти більш як сто метрів. Його серце не могло перекачувати кров і єдиним шансом вижити була трансплантація.
До хвороби чоловік займався торгівлею запчастинами до велосипедів.
Ще перед операцією він пішов до церкви й охрестився. Тоді з’явилася надія на одужання.
16 грудня близько 4.30 медики повідомили до поліції, що біля Міської лікарні Рівного виявлено побитим і без свідомості невідомого чоловіка. Його помістили у відділення нейрохірургії. Тим часом правоохоронці через ЗМІ просили допомогти встановити його особу.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

37-річного Назарія Тополюка упізнала сестра завдяки публікації у соцмережах. Коли констатували смерть мозку, медики звернулися до рідних.

«Якщо травми несумісні з життям, то нехай серце братика б’ється в грудях іншої людини», – розповіла про непросте рішення щодо трансплантації органів Віта Тополюк. Також були взяті для пересадки й інші органи – печінка та нирки. Тож Назарій Тополюк врятував відразу 4 життя.
Сергій Кушнір почувається чудово: ходить, піднімається сходами, водить автомобіль, повернувся на роботу. Оскільки дружина наразі не працює, то чоловік – єдиний годувальник у сім’ї. Він безмежно вдячний Богу за другий шанс на життя, а також родині людини, чиє серце зараз б’ється в його грудях.

https://rivnepost.rv.ua/