На Рівненщині буде діяти індустріальний еко-парк технічної коноплі

Сьогодні в Рівненській ОДА підписано документи про старт проєкту зі створення індустріального еко-парку технічної (не наркотичної) коноплі на території Привільненської громади.

“Уже двічі зустрічався з інвесторами. Обговорював можливість відкриття їхнього виробництва в області. А сьогодні підписали меморандум про старт проекту”, уточнив очільник обласної влади Віталій Коваль. –  Це нові робочі місця, створення доданої вартості та перспективи експорту”.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Нагадаємо, з технічної коноплі можна виготовити 200 найменувань різної продукції. Вона використовується для виробництва: тканини (наприклад, для пошиття форми для військових); медичних препаратів; косметики; енергетичних технологій.

Під індустріальний парк відведуть більш як 42 га землі. В загальному там планується створити понад 2 тисячі робочих місць. Навколо нього планується розташування різних підприємств, які перероблятимуть коноплю.

– Впевнений, цей проект відродить забуту в Україні індустрію. Наші прадіди і прабабусі пам’ятають технічну коноплю, як продукт, з якого багато чого виготовлялося. Ці надбання – не втрачені. Ми продовжимо розвиток галузі і вона стане ще одним драйвером розвитку Рівненщини. Вірю в це! – наголосив посадовець.

%d блогерам подобається це: