fbpx
«єРобота»:

На Рівненщині більше 200 підприємців отримали фінансову допомогу від держави

Діліться інформацією з друзями:

За підсумками 10-ї хвилі реалізації програми «єРобота: Своя справа» Рівненщина зберігає лідерство за кількістю проєктів, що отримають фінансування. Більше 200 підприємців отримали допомогу.

Про це повідомили з Рівненської обласної державної адміністрації

Через портал «Дія» подали заявки 542 підприємця, з яких 226 вже мають позитивні рішення щодо отримання грантів на суму 53,3 млн грн.

При цьому 60 переможцям вже зараховано 13,6 млн грн на банківські рахунки.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, зауважив, що на Рівненщині найбільше підприємці подаються на проєкти у сферах торгівлі, технічного обслуговування та ремонту автомобілів, переробної промисловості, тимчасового розміщення.

«Завдяки реалізації цих проєктів у області планується створити 446 нових робочих місць. Наразі прийом заявок на 4 напрямки програми «єРобота» – триває. Подача заявок здійснюється через Портал Дія», – прокоментував Віталій Коваль.

Нагадаємо, проект «єРобота» включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.

Це теж вас може зацікавити: