На енергетичну компанію Рівненщини наклали арешт

Діліться корисною інформацією з друзями:

На енергетичну компанію Рівненщини, яка контролюється російськими громадянами, наклали арешт.

На енергетичну компанію Рівненщини, як і на ще 4 українські компанії, суд наклав арешт. Мова йде про «Херсонобленерго», «Кіровоградобленерго», «Житомиробленерго», «Рівнеобленерго» та «Чернівціобленерго», підконтрольних російській групі “Лужники” в Україні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурора Генпрокуратури та наклав арешт на контрольні пакети акцій підприємств критичної енергетичної інфраструктури «Херсонобленерго», «Кіровоградобленерго», «Житомиробленерго», «Рівнеобленерго» та «Чернівціобленерго», що входять до групи VS Energy, які за даними ЗМІ та розслідування контролюються громадянами РФ Олександром Бабаковим, Євгенієм Гінером та Михайлом Воєводіним.

Згідно з рішенням суду, ухваленим 11 листопада 2022 року, копія якого є у розпорядженні редакції «Схем», суд заарештував загалом 99,9% акцій «Херсонобленерго», 72,9% акцій “Кіровоградобленерго”, 95,5% акцій “Житомиробленерго , 93,2% акцій «Рівнеобленерго» та 96,8% акцій «Чернівціобленерго».

Слідчі Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Генпрокуратури проводять досудове розслідування за кількома обвинуваченнями, зокрема – заволодіння майном та вчинення «злочинної організації «Лужники» в особі фінансово-промислової групи VS Energy, умисних дій з метою зміни меж території або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб».

«У ході досудового розслідування встановлено, що злочинна організація, організована та представлена громадянами російської федерації, з 2001 року і по теперішній час здійснювала на території України систематичну протиправну діяльність», – заявив прокурор Роман Тулін.