На дитячому майданчику Нью-Йорка з’явилася інсталяція з путіним на танку

Діліться корисною інформацією з друзями:

На дитячому майданчику в Центральному парку Нью-Йорка встановили інсталяцію з російським диктатором на крихітному танку.

Про це повідомляє американська телерадіокомпанія CNN.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Реакція не змусила себе чекати – діти засипають путіна піском і «розстрілюють» із водяних пістолетів. А все тому, що кожен – від малого до дорослого – розуміє, хто несе у світ розруху та смерть.

Яскраво-червону статую створив французький вуличний художник Джеймс Коломіна. Художник зазначив на своїй сторінці в Instagram, що повністю бере на себе всю відповідальність за цю скульптуру.

“Ця скульптура має на меті засудити абсурдність війни та підкреслити мужність дітей, коли вони стикаються з жорстокими, катастрофічними ситуаціями, спровокованими іншими”, – розповів Джеймс Коломіна.

Цей художник вже відомий своїми яскраво-червоними вуличними скульптурами, які часто таємно встановлюються у громадських місцях без будь-якого попереднього узгодження.

Відтак у квітні цього року він встановив у Франції ще одну скульптуру з антивоєнним посланням: дитину-солдата з гвинтівкою, яка перетворюється на троянду.

А минулого року він встановив дві скульптури у своєму фірмовому червоному кольорі у Берліні на честь 32-ї річниці падіння Берлінської стіни.

Нагадаємо, що нещодавно в Києві встановили інсталяцію Zастрелісь.