fbpx
Вокзали Рівного заміновані

На автовокзалі Рівного неврівноважена жінка заважала пасажирам

Діліться інформацією з друзями:

На автовокзалі Рівного дівчину перестріла неврівноважена громадянка, яка перешкоджала їй потрапити до свого автобуса.

Про прикрий випадок повідомила Анастасія Панченко в мережі Фейсбук. Вона детально описала, що з нею сталося. Наводимо її слова нижче:

Сьогодні о 7 ранку зі мною на автовокзалі сталась така ситуація, біля київських маршруток мене зупинила дівчина, яка відразу підбігла до мене і почала обнімати. Я подумала можливо людина обізналась, і потім вона представилась, що вона ніби Зоряна. Каже до мене йдемо, а я типу така куди, а вона каже на твій автобус, я починаю йти вона мені не дає проходити. Я вже починаю панікувати, вона мене хапає і не дає перейти дорогу,  я кажу я зараз почну кричати дайте мені пройти. А вона починає казати я не дам такій красивій дівчині пройти не на той автобус, і просто не дає мені йти далі й показує що мій автобус зовсім інакший і пхає мене в другу сторону, я повторюю знову що зараз я закричу, (вона була з хлопцем який сидів в той час на лавці) вона далі каже що він мене все одно не почує якщо я буду кричати тільки вона мене почує, я починаю знову казати, щоб вона дала мені дорогу, бо почну кричати, і тоді вона сказала що я то розумію що ви красива, а цей хлопець не розуміє, і тут вона мені дала дорогу і я бігом пішла. Що це взагалі таке? Хтось зіштовхнувся з таким, бо мене геть трусить, дівчина низького зросту, русяве волосся середньої довжини, вдягнута в щось червоно-рожеве в полоску, ніби світер.

У коментарях пресофіцерка патрульної поліції Оксана Юрченко повідомила, що начальник автовокзалу відреагував на цей випадок. Викликали швидку допомогу та госпіталізували жінку, яка проживає у Львові. Вона має певні розлади здоров’я і не пам’ятає як опинилася у Рівному.

Анастасія на фото впізнала дівчину, яка їй заважала пройти й повідомила про це в коментарях під своїм постом.

Читайте також: Тричі надавали допомогу населенню рятувальники Рівненщини за добу

  • Нова компанія з видобутку бурштину з’явилась на Рівненщині
    На Рівненщині зʼявився ще один легальний проєкт з видобутку бурштину. Компанія «Сонячне ремесло» розпочала роботи на Томашгородському родовищі у Рокитнівській громаді. Мова йде про видобуток до 15 тонн бурштину на рік. Проєкт створить близько 100 нових робочих місць, сприятиме надходженню…