Минулої доби на Рівненщині ліквідували сім пожеж

Діліться корисною інформацією з друзями:
Минулої доби рятувальники Рівненщини ліквідували сім пожеж, – про це повідомили з головного управління ДСНС в Рівненській області. 
3 червня о 9:20 с. Княгинин Дубенського району. В приватному господарстві вогнем знищено двері, електрощитова, речі домашнього вжитку в підвальному приміщенні житлового будинку. Причина та збитки встановлюються.
3 червня о 9:50 с. Хміль Березнівської ТГ Сарненського району. В приватному господарстві вогнем знищено піднавіс та 2 т грубих кормів. Причина та збитки встановлюються.
3 червня о 14:10 поблизу с. Лісове Рокитнівської ТГ Сарненського району. Загоряння будівельного сміття на відкритій території Рокитнівської ТГ на площі 0,1 га. Причина та збитки встановлюються.
3 червня о 15:20 с. Калинівка Степанської ТГ Сарненського району. В приватному господарстві вогнем знищено 2 т грубих кормів. Причина та збитки встановлюються.
3 червня о 18:34 с. Маслянка Дубенського району. В приватному господарстві вогнем знищено стіна, двері та речі домашнього вжитку в господарській будівлі. Причина та збитки встановлюються.
3 червня о 18:50 с. Яснобір Костопільської ТГ Рівненського району. В приватному господарстві вогнем знищено дровітня та 1.5м3 твердого палива. Причина та збитки встановлюються.
3 червня о 21:34 смт Млинів Дубенського району. Вогнем знищено міжкімнатні двері, речі домашнього вжитку у квартирі на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку. Причина та збитки встановлюються.