Ми зневажливо ставимося до своєї мови

У всіх східних філософіях говориться, що ми втрачаємо енергію через мову. Ми судимо людину по тому, як вона говорить. Мова визначає людину. Це настільки важливо, що з неї потрібно починати.

Мова має дуже потужну енергію. За статистикою, близько 90% сварок насправді відбуваються через те, що люди говорять одні одним бридкості. Образи та плітки можуть розбити будь-яку дружбу. Слова – це дії. Вони дуже сильно впливають на нашу карму. А образи знищують хорошу карму.

Американці провели дослідження і з’ясували, що більш успішні люди ті, які мають м’яку та приємну манеру мовлення і добре викладають свої думки. Ті, хто не вміє контролювати своє мовлення, займають останні місця в усіх ієрархіях.

Ми зневажливо ставимося до своєї мови. Від цього – багато проблем.

Коли ми критикуємо іншого, то беремо частину його поганої карми і віддаємо свою хорошу. Ось ми 10 хвилин попліткували, назвали когось свинею, а через якийсь час самі поводимо себе не краще. І навпаки. Ми переймаємо якості тієї особистості, яку критикуємо або вихваляємо.

Тому так важливо говорити про святих і Бога. Це найвірніший шлях до набуття божественних якостей.

Що нам заважає робити це? Тільки егоїзм, гординя і заздрість.

Текст не мій. Тому від себе додам: мова – одне з найбільших джерел енергії, доступних усім.

А тепер задумайтеся: коли ви говорите мовою чужого народу, який ще й століттями ненавидить та принижує наш народ, який ще й пішов війною на нас, кому іде ваша, така цінна життєва енергія?

То чи не тому вони зараз палять українські книги і вивозять наших дітей тисячами так само, як це робили багато років тому?

Ліна ЮРОВСЬКА

Діліться корисною інформацією з друзями: