Музикант з Рівного створює кумедні картинки про мертвих москалів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненський музикант створює кумедні картинки про мертвих москалів. Міцик Gonibez з Рівного змушує нервувати москалів, які пішли війною на Україну.

Хоч воює з ними не снайперською гвинтівкою і не «Байрактаром». Убивчим для російського загарбника є його гумор.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Моzкалі нам не друзі. Бо справжні друзі на дорозі не валяються», «У чудні часи живемо, куме: моzкалів палити можна, а траву ні», «В Україні нарешті стали дійсністю усі анекдоти про мертвих моzкалів»…

До десятків влучних фраз Міцик Gonibez підбирає не менш вдалі картинки. Вони миттю розлітаються мережею. Бо навіть у час війни, яку оголосила Україні Росія, творчість цього чоловіка змушує усміхнутися й твердо вірити: перемога – за нами!

Міцик Gonibez – шоумен, музикант, діджей. Своїми виступами заряджає позитивом аудиторію. Але під час пандемії коронавірусу такий бізнес став на паузу. І чоловік вирішив зайняти себе іншою справою – створенням мемів «про смішне і наболіле».

– Я малюю меми мабуть, років зо три, – розповідає Міцик Gonibez. – Регулярно – з початку карантину, коли роботи особливо не було, а часу вільного вистачало. Це була моя саркастично-гумористична реакція на сьогодення.

Рідні підтримали Міцика Gonibezа, бо почуття гумору в цій родині у всіх відмінне. Тут звикли до дружніх жартів, сміх завжди ллється з їхньої оселі. Навіть війна не змусила носити маску постійного смутку. Бо Міцик Gonibez знає, як зарядити бойовий дух кожного українця. А його меми стали поперек горла москалям.

– Вам погрожували (і не раз) через вашу творчість. Вашу сторінку Goni memes у Фейсбуку блокували. Але ви знову й знову тішите українців черговою порцією доброго сучасного гумору. Не страшно?

– Погрози в особисті повідомлення – це норма. Як правило, більшість з них – лише слова. Такий час, що погрози від орків нині отримують мільйони українців, – каже.

Міцик Gonibez переконаний: гумор у часи війни – це й психологічне розвантаження, і пропаганда (в хорошому розумінні). Тому щодня шукає інформаційну ціль, завдяки якій може по окупанту найболючіше вдарити. Деякі його роботи перекладені англійською. Зокрема, мем із назвою «НАТО пояснює Україні, чому не може закрити над нею небо», де в образі нашої багатостраждальної держави – розіп’ятий Ісус Христос.

Жартує: мем – це порив, який народжується швидко. Каже, вкладена в нього інформація має бути сконцентрована, «вибухати».

– Чи є табу на теми для вас?

– У час війни перестав зачіпати політику, аби не роз’єднувати людей. За умов зовнішньої загрози це неприпустимо, – каже Міцик Gonibez.

Наталія КРАВЧУК, wz.lviv.ua