fbpx

Молитва за Україну у Рівному лунає не тільки у храмах

Діліться інформацією з друзями:

Молитва за Україну розміщена на бігборді поблизу храму. Ідея розмістити її поблизу Свято-Покровського собору (Соборна, 5) на бігборді прийшла рівнянці Наталії Рубанчик, коли вона в одному з луцьких храмів прочитала молитву за воїнів.

Задум не давав спокою рівнянці, допоки голова ГО «За помісну Україну» не втілила його в життя і не допомогла розмістити молитву за Україну.

– У Рівному на кожній вулиці чимало різних бігбордів, де що тільки не рекламують, – пояснює свій мотив пані Наталія. – А от головного – того, що на душі в кожного українця, – немає. От я й насмілилася взятися за цю справу, щоб кожен, кому трапиться на очі плакат, помолився за наших Захисників, попросив у Бога Перемоги для України.

Насамперед Наталія Рубанчик подалася за благословенням до керуючого Рівненською єпархією ПЦУ митрополита Іларіона. А отримавши його, взялася за діло.

Пані Наталія знайшла власника бігборда, що стоїть поблизу будинку на Соборній, 5. З’ясувала що й почім. Далі почала шукати благодійників, які оплатили б виготовлення та розміщення плаката. Першим ділом звернулася до ексдепутата Рівненської міської ради Олександра Бабата, який виклав відразу майже половину необхідної суми. Частину Наталія Рубанчик доклала з власних заощаджень, а решту, якої бракувало, взяв на себе власник бігборду Олександр Тимощук. Мовляв, він також є парафіянином Свято-Покровського собору, тож хоче зробити свій внесок у благородну справу.

Так у перших числах травня на Соборній неподалік від Свято-Покровського собору, з’явився бігборд, на якому великими літерами надрукований напис:

«БОЖЕ ВЕЛИКИЙ, ЄДИНИЙ,

НАМ УКРАЇНУ ХРАНИ!

Слава Тобі, Боже наш,

Слава Тобі».

А знизу підпис – Рівненська єпархія ПЦУ.

Втім, Наталія Рубанчик не зупинилася на досягнутому. Нині продовжує шукати благодійників. На прохання голови ГО «За помісну Україну» вже відгукнулися рівненські підприємці Микола Кушнір і Володимир Власюк.

Пані Наталія хоче, щоб бігборд з молитвою стояв щонайменше до Перемоги України. А щоб наблизити її, вона завітала в редакцію і попросила опублікувати на сторінках газети Молитву за воїнів.

– Нехай кожен молиться, нехай просить у Всевишнього заступництва для наших мужніх Захисників. І нашої ПЕРЕМОГИ!

Василь БУСЬКО

Молитва за воїнів

Царю Небесний, під Твій захист віддаємо усіх Твоїх дітей – наших воїнів і захисників. Опікуйся ними, благослови, допоможи, щоб живі та здорові повернулися додому!

Ти найкращий захист для кожного з них. Ти їхній щит і їхній меч.

Благаємо Тебе: подай їжу там, де її бракує, подай воду там, де її немає, зміцни віру там, де вона згасає.

Ісусе, даруй мир в їхні серця і серця їхніх родин.

Ісусе, на Тебе всю нашу надію покладаємо. Ісусе, всю свою надію на Тебе покладаємо. Ісусе, довіряємо Тобі.

Духу Святий, веди і провадь наших воїнів, опікуйся всіма, хто є і буде з ними. Будь завжди біля них.

Матіночко небесна, Мати Бога Вишнього, покрий своїм омофором кожного нашого воїна, заступайся і молися за них.

Господи, ми наперед вдячні Тобі за Твій захист і допомогу! Ми знаємо, що кращого захисту і підтримки не знайти ніде, ніколи і ні в кого, лише у Тебе, Милостивий Боже!

Бо тільки Ти все контролюєш!

Слава Тобі Боже наш, слава Тобі. І нехай буде воля Твоя. Амінь!