fbpx
Фестиваль борщу відбувся на Рівненщині

Фестиваль борщу відбувся на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Молодий борщ об’єднує, інтегрує та дивує. Щорічний фестиваль “Молодий борщ” 29 червня відбувся у Рівному в парку історичної реконструкції “Городище Оствиця”.

Організували захід ГО “Жіноча взаємоДія“. Молодий борщ об’єднує не лише ВПО команди, а й представників бізнесу, громадського сектору та освітян. Традиційну українську страву готували вісім команд. Гасло заходу “Молодий борщ єднає Україну” і не тільки єднає. Метою був збір грошей для дітей з інвалідністю та підтримка ЗСУ. Традиційну українську страву за різними рецептами готували вісім команд з різних сфер. Були представники бізнесу, освіти, громадських організацій, а також команда “Нові рівняни” — збірна ВПО.

З піснею та гарним настроєм команда “Нові рівняни” роздавала смачний південно-східний борщ на заході “Молодий борщ” Як розповіла Марина Павлюченко це об’єднуючий борщ, який приготували українці з Луганщини, Донеччини та Херсонщини.

Фестиваль борщу відбувся на Рівненщині - фото 1

Присутній на фестивалі Костянтин Грубич телеведучий та гастроблогер приготував валківський борщ “Позитивний”. Це рецепт зі Слобожанщини зі сливами.

ФОТО Суспільне.Рівне.

Минулого року приготували 1208 літрів борщу приготували на фестивалі у Млинові. Тим самим встановили новий Національний Рекорд — «Найбільший об’єм молодого борщу, приготовленого за різними рецептами на одній локації». Люди, які переїхали на Рівненщину через окупацію своїх домівок радо доєднуються до фестивалю борщу. Адже це своєрідна терапія. Вони спілкуються, готують страви за своїми традиційними рецептами й тим самим зберігають свої спогади.

Читайте також: На Рівненщині приготували 1200 літрів борщу та встановили новий Національний Рекорд України