fbpx

Молодіжний простір оновили у громаді Рівненщини

Молодіжний простір у Здолбунові презентовано! Ще навесні 2021 року Здолбунівська громада виграла проєкт USAID Ukraine – USAID Україна програми Мріємо та діємо, що передбачав створення молодіжного простору на базі дитячої бібліотеки, а також підтримку його діяльності.

8 жовтня 2021 році  Здолбунівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю в рамках реалізації USAID програми «Мріємо та діємо» з IREX in Ukraine та ЗЕОН та запланували створити молодіжний простір, повідомляє очільник Здолбунова Владислав Сухляк.

З цього моменту почалася активна робота:  молодь розпочала розробку дизайну омріяного простору, планування активностей, вибір меблів й обладнання, які необхідні для реалізації їхніх задумів. Вже були за крок до старту активної фази діяльності та ремонтних робіт. Однак, лютий 2022 та повномасштабна війна поставила реалізацію проєкту на паузу… Та ці події не зруйнували мрій. Спільними зусиллями Здолбунівська міська рада та молодь, яка прагнула змін та з неймовірним натхненням реалізовувала проєкт, не лише беручи участь, а відповідальність за кожен з етапів його реалізації,  вдалося здійснити нашу спільну мрію.

І ось оновлений Молодіжний простір знову відкриває свої двері за адресою

місто Здолбунів, вул. Княгині Ольги 34!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Це стало можливим завдяки проєкту «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді» програми USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX за співфінансування Здолбунівської міської ради.

Читайте також: Комахи заважають відкрити вікно