Молочна ферма почне працювати на Рівненщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

Молочна ферма буде працювати поблизу Рівного попри всі складнощі, які виникли в Україні. Проєкт «Сімейні молочні ферми» відкриває чергову сироварню.

Сьогодні, 13 грудня, на базі промислової ферми в с. Здовбиця відкривається ще одна сироварня в сітці «Сімейних молочних ферм». Саме тут на потужностях нової сироварні планується вже з наступного року виробляти не менше 2 500 кг сиру на рік. Асортимент нової продукції включатиме не лише кисломолочний сир, а інші різновиди сирів: адигейський, халумі, рікотта, моцарела, бринза з різними смаками.  Фінансування нової сироварні частково здійснено коштом державної програми ЄРОБОТА, яке передбачає створення двох додаткових робочих місць. То ж нове виробництво ще також позитивно вплине на зменшення безробіття в громаді.

Крім виробництва сиру, на базі сироварні також буде здійснюватися перероблення молока на сметану, масло, пастеризоване молоко. Вже встановлена лінія розливу потужністю до 5 000 літрів на місяць.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Загалом реалізація проєкту по відкриттю сироварні стартувала ще в травні. За цей період було закуплено обладнання для виробництва та лінію розливу молока, здійснено ремонт в приміщенні. А останнім акордом в приготуванні стало отримання дозволу ХАССП від 28 листопада 2022 року. Відкриття сироварні відбувається в рамках нової стратегії проєкту «Сімейні молочні ферми» – «Сімейна сироварня в кожному районі». Згідно з нею до кінця 2023 року планується збільшити кількість сироварень, які будуть обслуговувати молочні ферми проєкту, до шести.

Станом на грудень, вже в сітці діє сироварня «Юнікасоль» потужністю 600 кг в місяць , яку відкрили на Рівненщині, та здійснюється підготовка до відкриття сироварень на базі сімейних молочних ферм «Молочний край» (Дубенський р-н, Рівненська обл) та «Молочна мрія» (Горохівський р-н, Волинська обл).