Місцева компанія пропонує рівнянам свій варіант електронного квитка

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Чергову пропозиції про запровадження в громадському транспорті Рівного системи електронного квитка розглянули сьогодні під час депутатського дня. Представила свою пропозицію відома місцева компанія «Реноме Смарт» спільно з партнерами: VISA, AxxonSoft і Smart Ticket Technology та Київстар.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Компанія презентувала комплексну програму, яка вирішує цілу низку питань для підвищення комфорту мешканців Рівненської громади:

  • Автоматизація і контролю оплати проїзду в комунальному і приватному транспорту міста, включаючи контроль перевезення пільговиків.
  • Автоматизований контроль в шкільних їдальнях. Вирішує питання фіксації приймання їжі дитиною з відповідним контролем використання продуктів в їдальнях і оплатою цих продуктів з боку міської влади.
  • Забезпечує автоматизований контроль за паркуванням транспорту і збору оплати з боку міста з розпізнаванням і фіксацією номерів автомобілей.
  • Встановлення системи відеонагляду з відповідним програмним забезпеченням, що дозволяє запобігати порушень правопорядку, швидко реагувати при крадіжках авто чи пошуку людей.

Обранці рівнян ставили уточнюючі питання. Зокрема, щодо компенсації за перевезення пільговиків.

– Ми активно вивчаємо всі пропозиції, які надходять, аналізуємо досвід інших міст, – наголосив секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН. – Саме для цього організували депутатський день. Аби обранці могли отримати повну інформацію, поставити питання, уточнити всі нюанси. Відбулася досить жвава дискусія, є плюси та мінуси в цих пропозиціях. Ми нікому не відмовляємо, спілкуємося з усіма потенційними інвесторами. Щоб, зрештою, ухвалити правильне рішення. Головне – аби місто отримало максимальний результат. 

Діліться корисною інформацією з друзями: