Місто питає в області: Скільки можна обділяти рівненську центральну міську лікарню

Діліться корисною інформацією з друзями:
Ситуація в місті з грошима далеко не найкраща: на сьогодні бюджет недоотримав 71 мільйон гривень. До кінця року діра в міському бюджеті становитиме 110 мільйонів гривень.
Про це інформує на своїй сторінці в Фейсбук заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.
Заступник міського голови звертається до керівників області з питанням, щодо розподілу коштів між лікарнями області. 
– Скільки можна обділяти рівненську центральну міську лікарню, яка бере на себе основний тягар по лікуванню хворих на COVID-19? – питає Кульчинська.
Протягом п’яти місяців 11 відділень ЦМЛ, а це 430 працівників, перебувають на простої, бо відділення перепрофільовані для лікування заражених коронавірусом.
–  Впродовж цього часу місто робило всі можливі доплати, в тому числі за міські кошти проходять лікування пацієнти з районів, ці гроші ніхто не відшкодовує – а це мільйони гривень. В той же час, рівняни недоотримують якісну медичну допомогу. – йдеться в повідомленні.
Цьогоріч 17 квітня із 85 мільйонів медичної субвенції, яка прийшла на область, за словами Кульчинської на підтримку міських закладів охорони здоров’я був виділений лише 1 мільйон гривень.
600 000 євро (не гривень!) зекономлених по “Світовому банку” йдуть на обласну лікарню – міська не отримує нічого. – наголошує заступник мера.
Крім того, згідно інформації Галини Кульчинської, 11 серпня 50% всієї субвенції (це 25 мільйонів гривень) з державного бюджету на реконструкцію приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я Рівненської області отримує рівненська обласна лікарня. В той же час Рівненська центральна міська лікарня з очікуваних 25 мільйонів отримує лише 7.
Ситуація в місті з грошима далеко не найкраща: на сьогодні бюджет недоотримав 71 мільйон гривень. До кінця року діра в міському бюджеті становитиме 110 мільйонів гривень – це якщо хтось думає, що Рівне дуже багате місто.
То якщо ви так системно фінансово обділяєте Рівне і особливо центральну міську лікарню, знаючи її провідну роль і особливе навантаження в умовах пандемії, чому саме в ЦМЛ приводите міністрів та інших високопосадовців?
На мою думку це не зовсім правильно по відношенню до лікарів і медиків, які там працюють. Безсумнівно, наша ЦМЛ одна з найкращих в Україні і в цьому заслуга не лише правильного менеджменту лікарні, але й фінансової підтримки міста та окремих меценатів. Згадайте про це коли приведете туди чергових поважних гостей. – підсумовує Кульчинська.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram