fbpx

Міську молодіжну премію імені Олександра Храпаченка вручили у Рівному

Сьогодні, у день народження Олександра Храпаченка, відбулося вручення міської молодіжної премії його імені в галузі театрального мистецтва.

Премія є найвищою в місті Рівному відзнакою в галузі театрального мистецтва і присуджується за кращі доробки у галузі театрального мистецтва, що відзначаються глибоким розкриттям змісту та образів, майстерністю виконання, за здобутки у розвитку сучасного театрального мистецтва.

Вручення премії.

“Цього року лауреатом міської молодіжної премії імені Олександра Храпаченка став Давид Стеблюк, актор-ляльковод КЗ «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради. Давид є митцем, який власною активною громадянською позицією та засобами театрального мистецтва утверджує ідеали та цінності Революції Гідності. Він досяг успіхів у громадській, волонтерській, творчій діяльності тому мені за честь сьогодні вручити йому цю стипендію, — зауважив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. — Переконаний, що таких митців, як Давид має знати не тільки Рівне, а й уся Україна”.

Міська молодіжна премія імені Олександра Храпаченка заснована у 2021 році з метою відзначення кращих молодих митців в галузі театрального мистецтва, увічнення пам’яті рівнянина, Героя Небесної Сотні, Героя України, Почесного громадянина міста Рівного – Храпаченка Олександра Володимировича.

Премія.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Читайте також: У Рівненській області сталося дві ДТП з мотоциклами. Травмовані малолітні