Міська лікарня №2 Рівного приймає хворих з підозрою на коронавірус

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненська міська лікарня №2 почала приймати хворих із підозрою на коронавірус. Про це йшлося сьогодні на засіданні міської комісії ТЕБ і НС.

Начальник управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ пояснив протокол, за яким діятимуть у лікарні:

– Пацієнтів із підозрою на COVID-19 везтимуть до другої лікарні на обсервацію. Після підтвердження цього діагнозу – їх будуть переводити на лікування до центральної міської лікарні. Якщо результати тестування – негативні, пацієнт залишається на лікування в другій лікарні.

Як повідомила заступниця міського голови Галина КУЛЬЧИНСЬКА, у міській лікарні №2 є 18 ліжкомісць для обсервації хворих, 12 – для лікування.

До речі, нині госпіталізують лише тих хворих, які не можуть лікуватися амбулаторно та потребують кисневої підтримки чи спеціальної терапії. На сьогодні в ЦМЛ вже є 170 пацієнтів із COVID-19. Місць на стаціонарі загалом – трошки більше як 200 (із додатковим корпусом). Сюди везуть хворих не лише з Рівного, а й з приміських населених пунктів.

Міська влада зверталася з проханням до РОДА перевести під потреби хворих із коронавірусом «чорнобильську» лікарню, що теж знаходиться в Рівному. Однак відповідного рішення поки що немає.