Міський голова Рівного зустрівся з рідними загиблих військових

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
4 березня у виставковій залі Міського Будинку Культури міський голова Рівного Олександр Третяк, його заступники Марина Кузмічова та Юрій Поліщук висловили свою подяку , підтримку та шану жінкам, які втратили своїх батьків, чоловіків, братів та синів під час війни на сході України.
“За покликом серця ваші чоловіки, сини, брати пішли на фронт, щоб відстоювати територіальну цілісність нашої держави. Від глибини душі висловлюю щиру подяку та шану родинам, які втратили найдорожчих у боротьбі на Сході України”, – наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.
Заступник міського голови з питань медицини, соціального захисту та учасників бойових дій Юрій Поліщук не зі слів знає про події на сході України, бо у 2015-2016 роках був начальником медичної служби 130-го розвідувального батальйону. Під час евакуації поранених бійців він не втратив жодного, проте знає, який біль відчувають ті, хто втратив рідних на передовій.
“Для кожного командира найважчим є той момент, коли він змушений повідомити матір чи дружину про загибель рідних. Дякувати Богу, мене ця чаша оминула. Уклінно дякую вам, вдови, матері. Пам’ятайте одне: ваші чоловіки своїми життями подарували всім нам шанс на мирне небо. Вам є ким пишатися”, – розповів заступник міського голови з питань медицини, соціального захисту та учасників бойових дій Юрій Поліщук.
Діліться корисною інформацією з друзями: