fbpx

Міські автобуси в Рівному виїхали на маршрути із затримкою

Діліться інформацією з друзями:

Анонсований учора початок перевезень на міських автобусних маршрутах, які сполучають околиці Рівного з центром міста, зазнав збоїв. Як виявилося, через бюрократичну тяганину.

Бо для того, щоб випустити маршрутки на лінію, перевізникам необхідно було подати в патрульну поліцію низку відповідних документів, на підставі яких можна отримати дозвіл на здійснення пасажирських перевезень у режимі спецтранспорту. Оскільки дехто з перевізників в силу різних причин не встиг вчасно цього зробити, а відтак ризикував наразитися на штрафи за порушення карантину, автобуси виїхали в рейси з деяким запізненням.

– Станом на десяту ранку, – повідомив заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук, – міські автобуси виїхали на маршрути. Щоправда, не всі, бо дехто не встиг подати повний пакет необхідних документів, в тому числі й вчорашнє рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС. Втім, сподіваюся, від завтра, як і планувалося, буде курсувати по п’ять одиниць транспорту на таких маршрутах, як №№ 35 (вул. Волинських Дивізій – Луцьке кільце), 38 і 38а (вул. Коновальця – Мехагробуд), 58 (вул. Рівненська – вул. Тиннівська) і 61 (Новий Двір – сел. Ювілейне). Зауважу, що автобуси (це «Богдани», «Еталони», «Івани») за цими напрямками будуть їздити в режимі спецтранспорту. Тобто, перевізники повинні суворо дотримуватися карантинних вимог: перевезення обмеженої кількості пасажирів, обов’язкове використання всіма захисних медичних масок, дезінфекція транспортних засобів.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»