fbpx

Міська рада готується до розгортання програми “Безпечне Рівне”

Діліться інформацією з друзями:
Це система камер відеоспостереження, яка орієнтована на моніторинг ситуації в місті та попередження події. Це не лише розпізнавання номерних знаків автомобілів та облич, а комплексна аналітична система що автоматично надає інформацію про трафік на вулицях, корковість, вчасність руху громадського транспорту тощо.
Для міського голови Олександра Третяка питання безпечної інфраструктури було визначено пріоритетним, тож він ініціював відновлення робочої групи з питань впровадження “Безпечне Рівне”.
Зазначимо, що над цим вже працювала команда міської ради попередні роки і має проект дійсний до 2023 року, а також наразі по місту встановлені 92 камери.
Дана платформа потребує доопрацювання – із цим погодились всі учасники робочої групи.
“Є мета зробити в Рівному якомога кращу систему безпеки. Перший крок – “підняти” існуючу систему, щоб те у що вже вкладені кошти також працювало на максимум. Але паралельно почнемо готувати комплексний проект, нашу “зелену карту” по якій ми протягом кількох років будемо рухатись. Зокрема для реалізації завдань програми потрібно збільшити кількість камер орієнтовно до 400 одиниць включаючи Квасилів (більш точний обрахунок ще буде здійснено). Також потрібно поспілкуватись із сусідніми ОТГ, які також можуть бути зацікавлені у камерах відеоспостереження – щоб встановити їх на під’їздах до Рівного. Це буде взаємовигідно і дешевше, а поліція таким чином зможе фіксувати пересування авто, наприклад, злочинців, з інших областей” – резюмував міський голова.
Визначивши завдання і дедлайни, робоча група запланувала наступного місяця зустріч щоб відмітити перші результати. А також очікується презентація для всіх залучених сторін, включно з депутатами Рівнеради, щоб ознайомились із принципами та доцільністю програми “Безпечне Рівне”.