fbpx

Мікрорайон Рівного пропонують декомунізувати

Діліться корисною інформацією з друзями:

Мікрорайон Рівного – Ювілейний може змінити свою назву, яку пропонують обрати мешканцям міста.

Жителі міста можуть проголосувати та обрати назву для мікрорайону Рівного на сторінці  управління культури і туризму міста у Facebook.

Мікрорайон, названий на честь 100-річчя Леніна, перейменовують у рамках декомунізації, повідомляє пояснення до електронної анкети. Мешканців громади просять надсилати свої варіанти до 3 березня.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Управління культури і туризму повідомляє, що реагуючи на звернення громадських, політичних організацій, громадян України щодо перейменування мікрорайону «Ювілейний» у м.Рівному з метою реалізації вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Комісія з питань найменування міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок на території міста Рівного доручила Управлінню культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради створити електронний опитувальний лист та розмістити його в соціальних мережах з метою отримання пропозицій від громади щодо нової назви мікрорайону “Ювілейний” в місті Рівному.
Пройти опитування можна тут.