fbpx
День прибирання.

Мешканці Рівненщини долучилися до Всесвітнього дня прибирання

Діліться інформацією з друзями:

Щороку в третю суботу вересня проходить Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому участь приймають понад 190 країн. Цього року акція проходить під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Усі регіони України, із дотриманням обмежень воєнного часу, долучилися до акції.
Основна мета ініціативи — формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднувати зусилля заради екологічного майбутнього.

Громади Рівненщини також прибирали у цей день.

У Рокитнівській громаді Сарненського району працівники селищної ради наводили порядок на території колишнього адмінприміщення податкової. Воно розміщене у центрі селища.

У Корецькій громаді Рівненського району і дорослі, і діти прибирали у населених пунктах на своїх локаціях.

У Володимирецькій громаді Вараського району комунальні підприємства та колектив Володимирецької селищної ради прибрали узбіччя на околицях селища в рамках міжнародної акції. Увесь колектив сільської ради зауважив, що сміття зібрали значно менше, на відміну від попередніх років. Тож розцінили це як екологічна свідомість наших громадян.

Колектив Дубенської РВА прибирав спільно з лісівниками. За дві години вдалось впорядкувати територію здовж ставків Смизького лісництва.

Підтримати акцію може кожен охочий — прибравши парк, узбіччя вулиці чи територію поруч із місцем роботи.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: В Рівному сьогодні провели в останню земну дорогу двох Героїв — Андрія Благодира і Павла Ващика