Мер закликав рівнян до економії електроенергії – для стабілізації системи

Внаслідок ракетного удару 22 жовтня у нашому місті пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури. Саме з цієї причини місто ще досі оговтується від тих подій. Реаліями життя рівнян стали планові та аварійні відключення. Стабілізувати систему допоможе економія ресурсу. 

Енергетики пояснюють, що планові відключення проводять для стабілізації енергетичної системи. Складено певний графік. Однак він не завжди виконується через аварійні відключення. 
Днями у Рівному було аварійне відключення. Причиною стало велике перенавантаження мережі на Ювілейному, система не витримала і сталось аварійне відключення.
Ця подія безпосередньо вплинула на графік планових відключень. Місто “просіло” у використанні електроенергії і графік змістився.
Міський голова Рівного Олексндр Третяк переконує, що зараз найкращий варіант для стабілізації системи – це економія. Адже від кожного містянина залежить те, чи буде можливість засвітити ще один будинок чи навіть вулицю.
– Мої рекомендації: по-перше, не вмикати побутових електроприладів, котрі споживають дуже багато електроенергії. По-друге, користуватись електрикоюмдля базових потреб (приготування їжі, зарядки телефонів, накачування води). По-третє, такими приладами, як праски, пралки і так далі варто користуватися не в період пікових навантажень, а саме – після 22 години, – пояснив посадовець. – Енергетики працюють на межі надзусиль. Допоможіть і ви їм у цьому процесі, економлячи електроенергію!
%d блогерам подобається це: