fbpx

Мер Рівного закликав мешканців громади до інформаційної гігієни

Діліться інформацією з друзями:

Учора рівняни пережили неспокійний день. Адже в інформаційному полі зявилося звернення одного військового, який порадив мешканцям окремих районів Рівненщини та Волині десь виїхати через можливі загрози з сторони білорусі. Міський голова Рівного Олександр Третяк поспілкувався з військовими з цього приводу. 

– На даний момент не спостерігається жодних загроз прориву кордону або чогось подібного. Наші військові все чітко контролюють і підтримують порядок. Тому ще раз закликаю: довіряйте, лише перевіреним офіційним  джерелам інформації. У разі якоїсь загрози – обовязково вас повідомимо, – наголосив міський голова. 

Водночас посадовець нагадав, що залишається серйозна загроза ударів з повітря. Адже росія завезла чимало іранських ракет, про що говорив і Президент. Тому закликав рівнян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, прямувати в укриття і берегти себе.

Нагадаємо, учора в телеграм-каналі відомого українського військового, ветерана російсько-української війни Валерія маркуса зявилося таке повідомлення.

Згодом очільники Рівненщини та Волині через свої офіційні канали запевнили мешканців у тому, що наразі загроз з боку білорусі немає.

І вже увечері Валерій Маркус у своєму каналі пояснив, що писав про один із можливих варіантів розвитку подій.