Мер Рівного із заступниками зустрілись з громадою Квасилова

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
30 грудня, міський голова Олександр Третяк, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян та заступники міського голови зустрілись з громадою селища міського типу Квасилів, щоб обговорити та вирішити нагальні питання створення Рівненської територіальної громади.
В ході зустрічі, вирішувались та обговорювались усі аспекти передачі комунального майна Квасилова Рівненській міській територіальній громаді, надання адміністративних послуг мешканцям Квасилова. Також, було повідомлено, що з наступного року квасилівчани повинні будуть перезаключити декларації з сімейними лікарями та отримувати якісні медичні послуги вже в обласному центрі.
Мешканців Квасилова найбільше цікавило питання відвідування загальноосвітніх закладів, садочків, спортивних секцій тощо дітей з Квасилова, в тому числі і пільгових категорій.
Гостро стояло питання – проблемної ситуації стану автошляхів в селищі, логістичного курсування громадського транспорту тощо.
Профільні заступники відразу надавали чіткі роз’яснення на всі запитання.
Крім того, ініціативна група квасилівчан, запропонувала долучити ОСББ Квасилова до програм з енергоефективності та енергозбереження міста Рівне.
Діліться корисною інформацією з друзями: