fbpx

Здорова дитина згоріла через халатність рівнеських лікарів

Діліться інформацією з друзями:

Здорова дитина, яка потрапила в лікарню на планову операцію, практично згоріла на операційному столі через халатність рівненськіх лікарів.

Про те, що здорова дитина, якій всього два місяці померла від халатності рівненських лікарів повідомила Оксана Кравець.
2-місячна Полінка разом з мамою пішли на планову операцію в Рівненську обласну дитячу лікарню (відділення нейрохірургії). Під час операції немовля поклали на столик з підігрівом та спалили шкіру. 45% обпаленого тіла… Дитина згоріла
Оксана  відома у Рівному, як кураторка проекту “Пузата мама”, у якому мам навчають, як зберегти найцінніше. Тому тема мам та дітей для неї надзвичайно близька.Також вона повідомляє, що є фото, які будуть опубліковані з дозволу батьків. Поховали Полінку сьогодні, 16 грудня.
Страшно, коли в квартирі стоїть порожній дитячий візок, а поряд домовина. Сил батькам пережити це все, а ще сил довести винну лікарів. Вони — вбивці!Медзаклади можуть вигравати десятки грантів, отримувати тонни гуманітарної допомоги, обладнання, розмальовувати стіни і розповідати про свої досягнення, але при цьому у ваших стінах помирають здорові діти…Прокуратура вже розпочала кримінальне розслідування ч2 ст 140.
Поширюємо інформацію, щоб горе-лікарі не змогли уникнути відповідальності.
Поліція в свою чергу повідомила, що

14 грудня на спецлінію 102 надійшло повідомлення від медиків обласної дитячої лікарні про смерть двомісячної дівчинки, яка мала вроджену ваду розвитку та померла після операції.За результатами проведеної першочергової перевірки та зібраної інформації поліцейські з’ясували, що мама з донькою поступили в лікарню 12 грудня. Немовляті провели планове оперативне втручання, після якого дитина померла.Відповідно до лікарського свідоцтва смерть двомісячної дитини настала внаслідок опікового шоку, термічного опіку 45% тіла І-ІІІ ступеня, отриманого внаслідок контакту із обігрівальним приладом у медзакладі. Слідчі Рівненського РУП встановлюють усі обставини смерті немовляти в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому).