fbpx
Медичні маски на Рівненщині перестають бути дефіцитом

Медичні маски на Рівненщині перестають бути дефіцитом

Діліться інформацією з друзями:

Аптеки Рівненщини продовжують отримувати захисні медичні маски.

Так, станом на ранок 24 березня мережа «Тетрамед» повідомляє про наявність 6 тисяч масок в аптечних закладах, розташованих у м. Рівне та у 8-ми районах області, «Рівнеліки» – понад 1200 масок у м. Рівне, «ВІСА» – 3000 масок в аптеках Рівного, «Рівнефармація» – понад 1700 масок в обласному центрі  та районах регіону.  Поки що відсутні медичні маски в мережах аптек «Подорожник», «Бажаємо здоров’я», «Аптека низьких цін», «Мед-сервіс».

Це зазначено на офіційному сайті Рівненської облдержадміністрації.

«З питаннями постачання засобів захисту в аптеки та режим їх роботи постійно звертаються дозвонювачі в кол-центр Рівненської ОДА 0 800 500 078. Також багато звернень і через соцмережі. Саме тому вчора зустрілися з керівниками та власниками аптечних мереж, де обговорили питання роботи фармацевтичних закладів під час період карантину», – повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Фармацевти розповіли, що в аптеках оновлюють запаси медичних масок і  засобів. Також під час зустрічі обговорили цінову політику на медичні засоби, дотримання вимог карантину під час продажі аптечної продукції відвідувачам, допомогу в організації доїзду фармацевтів до місця роботи між містами, районами.

На сьогодні жарознижувальні ліки та антибіотики в аптечних закладах є в достатній кількості. Антисептики для рук є у мережі ТДВ «Рівнефармація» (аптечного виробництва), спирт етиловий та антисептики заводського виробництва також є в невеликих кількостях у аптечних закладах інших мереж.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»