fbpx

Майже тисяча жителів Рівненщини придбали авто через Дію

Діліться інформацією з друзями:

Водії активно користуються перевагами цифрових послуг. 851 житель Рівненщини придбали транспортні засоби через Дію.

Одна з найпопулярніших цифрових послуг це продаж транспортних засобів онлайн. Через свій смартфон можливо продати чи купити автівку, мотоцикл або мопед. вже майже тисяча жителів Рівненщини скористалися такою можливістю.

Про це повідомляє РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

З початку запуску послуги, тобто за 3 місяці, у Дії перереєстрували 30 355 транспортних засобів. Більшість нових власників, які придбали авто онлайн, залишають наявні номерні знаки. А комплекти нових номерів із серією DІ закріпили майже на 5 тисяч транспортних засобів.

Водночас під час спроби перереєструвати транспортний засіб у Дії, виявили та не дали продати 2 викрадені та 241 арештоване авто. Ще 19 перебувають у розшуку. Крім того, Дія не дозволила перереєструвати 510 автівок, бо власник або покупець були в розшуку Національної поліції.

«851 житель Рівненщини придбали транспортні засоби через Дію. Більшість нових власників залишили на транспортних засобах наявні номерні знаки, а от нові номери із серією DІ закріпили на 151 автомобіль. Зауважимо, що при виборі номерного знака із серією DІ, керувати автомобілем можна виключно після їх отримання у відділенні Укрпошти. Проте, якщо покупець залишив номерний знак попереднього власника, то користуватися автівкою можна одразу після того, як свідоцтво про реєстрацію з’явиться  в Дії», – розповів Віктор Залюбовський, начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.

Відомості у Дії перевіряються автоматично

Під час перереєстрації транспортного засобу у Дії, відомості про продавця, покупця та автомобіль, перевіряються автоматично засобами Єдиного державного реєстру транспортних засобів. Якщо авто знаходиться в розшуку, наявні обмеження чи обтяження, договір не укладається. Про це система автоматично згенерує повідомлення.

Якщо продавець вирішив не передавати новому власнику закріплені за транспортним засобом номерні знаки, він може їх залишити на зберіганні в сервісному центрі МВС. А надалі – закріпити за своїм іншим автомобілем. У таких випадках для оформлення договору купівлі-продажу необхідно звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС.

Читайте також: Пам’ять Героїв по-особливому вшанували в центрі Рівного