Маленька Джавеліна живе на Прикарпатті

Діліться корисною інформацією з друзями:

Двомісячне маля із незвичним іменем живе у родині переселенців з Миколаївщини.  Молода сім’я переїхала у прикарпатське селі Дубівці, коли почалася війна. 

Про немовля з патріотичним ім’ям розповідає сайт “Версії”.

В Україні серед новонароджених вже є з’явилось декілька дівчаток із ім’ям Джавелін. Так звуть дівчаток на Київщині і Львівщині і відповідно тепер і на Франківщини. До останньої Джавелінки навідались журналісти, аби розпитати батьків, як вони обирали для своєї дочки таке ім’я.

Володимир Журба, батько дівчинки розповів, що вони жили за 120 кілометрів від самого Миколаєва, а до Херсону тридцять кілометрів. Лунали вибухи, потім почали вимикати електроенергію. 

 Рятуючи вагітну дружину та маленьку доньку Вікторію чоловік вивіз сім’ю за сотні кілометрів. Спершу  до Чернівців, а згодом переїхали на Прикарпаття, де для них надали хату як тимчасове житло.  

Ім’я для доньки тато з мамою обирали разом. Звісно, на їхній вибір вплинула війна, хотіли щось патріотичне, так і з’явилася Джавеліна.

«Як хрестили, зайшли до священника в церкву, він так як записуємо, я кажу – Джавеліна. Він так ммм… Каже: гарне ім’я, файне. Так що хрестини у нас дуже добре пройшли, всі сміялися. Всі здивовані, що у нас ім’я таке», – зізнається Володимир Журба, батько Джавеліни.

При хрещені дівчинка отримала і ще одне ім’я – церковне – Анна. Батьки кажуть: коли донька трішки підросте – обов’язково їй розкажуть, чому назвали її Джавеліною.