fbpx

Людина живе, допоки потрібна іншим

У кожної людини настає момент, про який кажуть: час розкидати каміння, а час – збирати. 60-літній ювілей для співвласника Рівненської фабрики нетканих матеріалів Богдана ГАПЯКА став своєрідною точкою відліку, коли можна, озирнувшись назад, оцінити прожите і звірити курс у майбутнє.

Про дерево, як ідеться в Святому Письмі, судять по плодах. А про людину – по її ділах. А Богдан Гапяк, до всього, вважає, що людина живе, допоки потрібна іншим. Отож невтомно продовжує творити добро. Так, як учили його батьки. Зваживши на численні вітання з нагоди ювілею, йому сповна це вдається.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Василь МОСІЙЧУК, генеральний директор ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів».

– Богдан Володимирович – це не просто співвласник нашої фабрики, який планує стратегію і тактику її розвитку. Це насправді Людина з великої літери, справжній професіонал своєї справи, порадник та наставник. Він той, хто завжди дбає не про свій особистий, а про загальний добробут, вкладаючи у наше підприємство, наш колектив, наше місто значну частину свого здоров’я та часу, своєї душі і серця.

З нагоди такої визначної дати у житті Богдана Володимировича хочеться побажати шановному нашому ювіляру міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, родинного затишку, Божої ласки, многих і благих літ життя.

Нехай, Богдане Володимировичу, збуваються усі Ваші задуми, нехай у житті Вас завжди супроводжують удача й успіхи, а поруч будуть завжди добрі, вірні та надійні люди.

З роси і води Вам, шановний, Богдане Володимировичу!

Залишайтеся і надалі такою Людиною, якою Ви є!

Валерій БЄЛІЦЬКИЙ, підполковник, командир 14-го Окремого стрілецького батальйону Збройних сил України.

– 14-й Окремий стрілецький батальйон ЗСУ в повному складі має за честь вітати з визначним ювілеєм гідного сина своєї Батьківщини, видатну постать міста Рівне та безперечно прекрасну людину. 20 березня відсвяткував своє 60-річчя заступник генерального директора компанії «Пульсар і Ко», співвласник ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», член Рівненського міськвиконкому Богдан Володимирович ГАПЯК.

Серед багатьох Ваших чеснот, Богдане Володимировичу, хочеться відзначити гідну поваги чітку громадянську позицію, яка проявилась, зокрема, в допомозі з розміщенням військовослужбовців 14-го Окремого стрілецького батальйону на самому початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну.

Особовий склад та командування 14-го Окремого стрілецького батальйону бажає Вам, Богдане Володимировичу, міцного здоров’я та довголіття, козацької сили та завзяття, успіху в бізнесі та сімейного щастя!

Олександр КУХАР, слюсар-ремонтник ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів».

– Я на фабриці нетканих матеріалів майже із самих її початків. Працюю тут уже 48 років. Гадав: попрацюю недовго, аби підшукати собі щось ближче, бо в душі гуманітарій, а не технік. А вийшло так, що залишився тут на все життя. За ці роки «нетканка» переживала багато злетів і падінь.

Найважче було в середині 90-их, тоді ми ледве не зупинились. І передусім завдяки компанії «Пульсар» і особисто Богданові Гапяку нам вдалося не тільки вижити, а й вийти на новий рівень розвитку. Ми модернізували обладнання, освоїли нові технології. Багатьох виробничих ліній, які маємо ми, нема в Україні більш ніде. А ще ж не тільки виробництво розвивається, а й проводиться благоустрій фабрики – сквер, фонтан, прохідна. Що й казати, зміни на краще дуже помітні! І все це, ще раз повторю, багато в чому завдяки саме Богданові Володимировичу.

Від себе зичу нашому шановному ювіляру міцного здоров’я, багато років життя і подальшої успішної праці на благо нашої «нетканки». Побажаю також мирного неба над головою, родинного щастя, здійснення мрій. А ще – Божої ласки та підтримки. Хай береже його ангел-охоронець від усіх негараздів.

З днем народження, Богдане Володимировичу!

Олександр ХАРВАТ, рівненський фотомитець, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, керівник фотостудії «У фарватері істин» та Рівненського музею фотографії.

– Всі ми різні. Але серед загалу є люди, яких небагато. Вони поєднують тільки позитивні риси: відповідальність, порядність, чесність, дбайливість, вірність. І ці риси проявляються скрізь, де б вони не працювали, чим би не займались, з ким би не спілкувалися. Богдан Гапяк – саме такий: Людина – як приклад для інших.
Щиро вітаю Вас, пане Богдане, з ювілейним, шістдесятим днем народження! Здоров’я Вам, нат­хнення, успіхів та усіх благ. Мирного неба та здійснення задумів. Родинного затишку та Божої ласки!

Світлана ЛІЩИШИНА, головний бухгалтер ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів».

– Нещодавно прочитала, що люди, народжені 20 березня, – це енергійні, творчі та працьовиті особи. Їм від природи дано приймати правильні та оптимальні рішення у всьому. Тому вони по-суті створені для управління, мають талант керівника. Богдан Володимирович саме такий. Його рішення справді завжди конструктивні і вірні. Більше того. Скажу, що, на щастя, «нетканка» (а на фабриці я працюю понад 40 років) не розділила свого часу гірку долю того ж Газотрону чи молокозаводу, бо у нас з’явилися такі співвласники як Віктор Прищепа та Богдан Гапяк.

Богдан Володимирович у всьому відбувся як Людина – у бізнесі, роботі, сім’ї. Має багато надійних та вірних друзів. Всього, що він має у житті, добився сам. Таку думку, упевнена, розділить весь колектив фабрики.

Богдан Володимирович завжди каже, що колектив – це найбільша цінність на підприємстві. Але цей колектив збудував саме він. І ми дуже цінуємо його як керівника.

З нагоди шістдесятиліття хочу побажати Богданові Володимировичу, щоб і надалі доля була прихильною до нього, щоб у житті все давалось легко, а поруч завжди були надійні та чесні люди. Зичу ювілярові наснаги, творчих звершень і багато років успішної праці на нашій «нетканці».

Міцного здоров’я, благополуччя, миру і здійснення всіх задумів, шановний Богдане Володимировичу!

З ювілеєм!

Читайте також: Війна – не перша напасть, яку пережила фабрика у Рівному

%d блогерам подобається це: