fbpx

Лісівники Рівненщини запрошують усіх охочих разом посадити ліс

Діліться інформацією з друзями:

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує усіх охочих долучитися до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом» і разом з лісівниками посадити ліс.

У рамках Акції відбудеться два безпрецедентних заходи:

  • 21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.
  • Тижневий Марафон садіння лісу: упродовж тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Кожен охочий зможе безпосередньо в лісі, прослухавши короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні сіянці за допомогою спеціального обладнання.

Запрошуємо громадян України, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, ЗМІ, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до Акції «Відновлюємо ліси разом».

Охочим долучитися, прохання повідомити про свій намір у Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства начальнику відділу лісового та мисливського господарства Володимиру Панчуку – (0362) 26-74-64 або Світлані Горошко (0362) 26-96-45, аби вирішити організаційні питання.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»