Лікарням Рівного не вистачає кисню

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, 4 листопада, у Рівненській центральній міській лікарні відбувся брифінг за участю міського голови Рівного Олександра Третяка, його заступника Юрія Поліщука, голови депутатської медичної комісії Юрій Осіпчук і керівництво медзакладу. 

Ситуація, що склалася зі зростанням кількості хворих на коронавірус, змусила очільника Рівного публічно звернутися до керівництва рівненської області з настирливим проханням розгорнути додаткові місця у обласних лікувальних закладах, що розташовані в обласному центрі.

Крім того, Олександр Третяк озвучив гостру проблему із забезпеченням киснем для киснезалежних хворих. Це при тому, що ЦМЛ – чи не єдина в Україні медична установа, яка має власну киснегенеруючу станцію. Втім наразі, виникають перебої із доставкою кисню у другу міську поліклініку, яка є базовим медичним закладом у боротьбі з COVID-19 другої хвилі.

Незважаючи на всі негаразди, Рівне, завдяки злагодженій роботі міської влади та медиків у підготовці до чергової хвилі пандемії – одне з небагатьох місць, де,на щастя, найменший показник смертності через коронавірус. Та один з найкращих показників в Україні з вакцинації.