fbpx
Лідер гурту «Друга Ріка»

Лідер гурту «Друга Ріка» запустив соціальний проєкт (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Лідер гурту «Друга Ріка» та гендиректор ГО «УААСП» Валерій Харчишин запустив власний YouTube-канал «Харчишин БУДУЄ».

Його мета соціальна – розповісти, як потрібно вчиняти, якщо ваше житло зруйновано внаслідок бойових дій. Також на власному досвіді продемонструвати, що не варто складати руки та як побудувати нове житло, маючи мінімальний бюджет.

А також привернути увагу до благодійного фонду Natalia Kovalenko Foundation. Він опікується відбудовою цивільного житла, зруйнованого під час російсько-української війни, запустивши збір коштів на потреби постраждалих.

Відбудую дім за 30 днів | Що робити, якщо війна знищила ваше житло | Харчишин БУДУЄ 

Півтора року тому будинок родини Валерія зруйнувала російська ракета. Наразі діти повернулися в Україну, тому музикант почав термінову відбудову житла для них – саме це і візуалізуватиме артист у першому сезоні проєкту. Це лише початок, як і обіцяв Валерій в своєму пості про зруйноване майно родини, він «побудує сотні таких будинків», чим і збирається зайнятися після відбудови житла для дітей.

Наступна родина, якій планує допомогти цим проєктом музикант разом з БФ Natalia Kovalenko Foundation – сім’я Юлії Гавриленко. Від повернення до зруйнованого будинку, Юлія змушена тіснитися у маленькому вагончику разом з трьома неповнолітніми дітьми та своїм батьком, у той час, коли чоловік Юлії захищає Україну на фронті в лавах Збройних Сил України. Для відбудови житла необхідно зібрати 2,5 мільйони гривень.

Читайте також: Лідер гурту «Друга Ріка» запустив соціальний проєкт