fbpx

Лялька, кабан, вишня: водії для своїх автівок обирають незвичні номерні знаки

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненській області за чотири роки водії замовили 191 індивідуальних номерів на автівки. Слід зазначити, що попит на такі номерні знаки значно зріс, майже половину від цієї кількості номерів видано у 2019 році – 92 таких номерних знаки.
За інформацією Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, серед індивідуальних номерних знаків автовласники замовляли:цифрові комбінації – А7777А, І222І, ІА013; англомовні назви – AUDI, ANGEL, COFFEEMAN, VIP.
Також, серед найбільш незвичних номерів зустрічалися ЛЯЛЬКА, НОМЕРИ, ВОЛГА, ДЄД, МИХАЛИЧ, КОТЛИ, ГЕТЬМАН, ВИШНЯ, КАБАН, ДЕМБЕЛЬ, АЙБОЛІТ, СУПЕР, OPASNUY.Всі назви номерних знаків реальні.Зауважимо, індивідуальні номерні знаки дійсні тільки на території України. Такий номер можна замовити лише як доповнення до державного номерного знаку, але не замість нього.
На таких автознаках можна розміщувати букви (українського чи латинського алфавітів) і цифри; літери, цифри і графічний елемент. Індивідуальний номер повинен містити від 3 до 8 символів, якщо це тільки букви. Якщо це букви і цифри, то від 3 до 7 елементів, причому 2 символи з них повинні бути буквами.
Заборонено наносити написи дискримінаційного характеру за ознаками мови, расової і національної приналежності, ставлення до релігії, соціального і майнового стану, статі, освіти, роду і т.д.
Заборонені також написи ненормативного походження, символіка, абревіатури або скорочені назви установ, організацій, підприємств без їх письмової згоди. Не можна використовувати графічний елемент, схожий з буквами або цифрами, імітацію зображення Державного Герба України або Державного Прапора України.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»