Киянин виграв суд проти Рівнеради щодо заборони ЛГБТ-маршів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненський окружний адміністративний суд 5 червня повністю задовольнив позов майбутнього юриста з Києва Дмитра Деркача (уродженця Рівного) проти Рівнеради стосовно її рішення про заборону ЛГБТ-маршу в місті.

Про це Дмитро написав на своїй сторінці в соцмережі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«16 січня я подав позов проти Рівненської міської ради про скасування рішення щодо обмеження прав ЛГБТ-спільноти і всіх, кому небайдужі права людини. Сьогодні ми виграли цю справу!», – написав учора на своїй сторінці юрист.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року Рівнерада ухвалила рішення про заборону на території міста пропаганди «різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих “маршів рівності”, “прайдів”, “фестивалів квір-культури” тощо, що проходять в місцях масового дозвілля сімей з дітьми». Буцімто вони «загрожують інституту сім’ї, як складовій стратегії національної безпеки України».

Це рішення стало реакцією депутатського корпусу на анонс ЛГБТ-маршу в соцмережах, що був запланований на перше січня 2020 року. Його ініціювала фракція «Свобода» й підтримала більшість в раді. За інформацією місцевих ЗМІ, таку акцію насправді не збиралися проводити, анонс у мережу запустив бот.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»