fbpx
Кваліфіковані швачки

Кваліфіковані швачки приступають до роботи на рівненських підприємствах

Діліться інформацією з друзями:

Перше, що зауважуєш, коли потрапляєш на державну кваліфікаційну атестацію слухачів Рівненського центру ПТО ДСЗ за професією «Швачка», – це неприховані емоції випускниць, особлива енергетика та помітна впевненість.

Сумлінне навчання вчорашніх безробітних, котрі прагнули порятунку від втрати роботи, від війни та не здавалися, увінчалося відмінними професійними знаннями, новими важливими навичками та комунікаціями, новим умінням, а головне – новою офіційною роботою. Саме праця в нових колективах під час виробничої практики, а тепер вже й офіційно на нових робочих місцях, додала життєвої наснаги й віри, які так необхідні сьогодні. Позаду 3,2 місяця професійного навчання, а попереду – нові можливості та професійне зростання.

Рівнянка Ольга Шкребій за освітою психолог. Змалку заглядалася на роботу мами за швейною машинкою. Але й уявити не могла, що колись професія швачки стане і для неї справою життя. «Професія дуже актуальна та добре оплачувана. Багато моїх знайомих створюють власний бізнес саме у швейній галузі. Пошиття військового одягу – головний напрям їх роботи. Отож, і я хочу бути корисною своїй державі та внести свою частку у загальну справу», – ділиться швачка. Ірина Наконечна (ТМ  «Одягайко») – роботодавиця, давній партнер закладу освіти запросила творчу випускницю на своє підприємство, наголошуючи, що тут завжди вітається творчий підхід та ініціативність: «Ми зацікавлені у великій кількості нових швачок, адже активно наповнюємо ринок товарами».

Майбутні швачки знайомляться із підприємствами Рівненщини, на яких можуть працювати

Михайло Шумко, директор релокованого з Київщини підприємства «Спецпошив», яке займається пошиттям спецодягу, надає свої виробничі майданчики практикантам – слухачам Центру для проходження виробничої практики. Керівник поділився, що практикантки працьовиті, наполегливі, акуратні. «Потрібен певний термін для повної адаптації до роботи  на потоці. Вже за 2 місяці швачки відмінно комунікують у колективі та оперативно виконують завдання». Більше як 10 кваліфікованих швачок – випускниць Центру працевлаштовано на «Спецпошиві». А оскільки потужності нарощуються, замовлення поступають у великих обсягах, – знову є потреба в робітниках. «Ми готові працевлаштувати ще 30 осіб, отож, покладаємося на оперативну підготовку кадрів за дуальною формою».

Присутня на іспиті роботодавиця, власниця рівненського ательє Анжеліна Корнійчук презентувала своє підприємство та запропонувала роботу швачкам. Умови праці та атмосферу в її колективі вже оцінили попередні випускники, що там працюють.Майстриня виробничого навчання Оксана Мирончук має великий досвід підготовки швачок, кравців, закрійників, проте щоразу дивується наполегливості, старанності кожної нової групи. Вона подякувала швачкам за вибір професії та відмітила сильні сторони кожної із слухачок. Модернізувати бізнес рівнянка змогла завдяки грамотному бізнес-плану

Заступниця директора Руслана Бодренко з приємністю відзначила, що професійні знання і вміння випускниць імпонують вибагливим роботодавцям. Потужна навчальна база та досвідчені педагоги сучасні навчальні програми дозволяють оперативно реагувати на потреби ринку. Об’ємний та насичений курс «Технології виготовлення швейних виробів» – предмет, що до вподоби усім слухачам. Саме на цих заняттях проявляються кращі професійні навички та формується потенціал швачок. До іспиту усі підготували альбоми зразків виробів, в яких акуратна і професійна робота над усіма деталями та швами, що свідчить про високий рівень підготовки їх авторів.Група в урочистих обставинах отримала свідоцтва державного зразка та вже завтра може приступати до праці на нових робочих місцях. Приєднуйтеся! Наступна група стартує вже 14 лютого!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua