Кваліфіковані перукарі та візажисти презентували свою майстерність роботодавцям Рівненщини

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Державна кваліфікаційна атестація випускників Рівненського центру ПТО ДСЗ – це чудова нагода зустрітися зацікавленим сторонам – роботодавцю і майбутньому робітнику.

Презентація кваліфікаційних робіт – відмінна можливість оцінити практичні навички слухачів, їхній потенціал.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

… Днями у закладі освіти тривало особливе пожвавлення: атестацію складали перукарі (перукарі-модельєри) та візажисти. Показ моделей відбувався перед  державною кваліфікаційною комісією, роботодавцями та слухачами груп, що навчаються. Вчорашні безробітні із Рівного, Вараського, Рівненського, Сарненського та Дубенського районів продемонстрували професійні здібності, супроводжували вихід своїх моделей описом виконаних робіт, робили акценти на особливостях та перевагах даних професій. Єдиною канвою усіх демонстрацій були відмінні відчуття стилю, сучасний формат презентації, сучасні форми та комфорт.

Серед роботодавців, які прийшли за кваліфікованими кадрами, – партнери закладу освіти, представники рівненської індустрії краси: «Експрес-перукарні», майстерні краси «Claire», салонів краси «JB Hair Expert» та  «Golden Lion». Усі поділилися, що вже мають досвід співпраці із службою зайнятості, підготовкою кадрів у РЦПТО дуже задоволені. Отож, кваліфіковані випускники мають чудовий шанс не лише почути відгуки про свої роботи з уст професіоналів, але й бути запрошеними на роботу. До професійних чеснот майбутніх майстринь – вагоме доповнення – сертифікати про участь у тренінгах для молодих підприємців (від 18 до 24 років), ініційованих МОП «Biz-Up». Старший майстер Віктор Красовський під час їх вручення прокоментував: «Учасники тренінгів ознайомилися із організацією власної справи, вивчили основи підприємництва, оподаткування, знають, як складаються бізнес-плани та чітко усвідомлюють основні переваги власного бізнесу». Він подякував активним учасникам навчального процесу та запросив на подальшу співпрацю із закладом освіти візажистів Ольгу Якубовську, Ніну Зубок, Олену Рачук, Ярославу Облічинську та перукарів Тетяну Крук, Олександру  Чичелюк, Вероніку Глущенко.

Цікаво, що на навчання приходять не лише безробітні, які вперше знайомляться із професією, але й безпосередні представники салонів. Так, від «Експрес-перукарні» в РЦПТО навчається Ольга Ацегейда. Власник закладу Дмитро Ацегейда завітав до навчального салону-перукарні, аби ознайомитися із умовами навчання дружини. І залишився задоволеним. Представниця цієї перукарні  Олена Пасічник оцінювала роботи випускниць-майбутніх колег під час ДКА.

«Важливою комунікацією слухачів стала участь у найрізноманітніших заходах, – зауважує супроводжуюча груп Анна Зотік. – Перукарі та візажисти відточували професійну майстерність та здобували нові якості під час майстер-класів на святкування Дня міста Рівного, у дитячих літніх таборах, на зустрічах із пенсіонерами». Найактивніші слухачки найшвидше опановують майстерність візажу та перукарства, відтак здобувають прихильність роботодавців уже під час виробничої практики. Пропозиції щодо роботи вже прийняли Світлана Бурка із Здолбунівщини, рівнянки  Олена Петрицюк, Юлія Кізімчук, Ірина Слободюк та Тетяна Крук із Рокитнівщини. Започаткувати власну справу планує Ірина Мальчевська із Здолбунівщини.

«Я маю позитивний досвід співпраці із закладом освіти. Тут чудово готують кваліфікованих робітників, відмінна навчальна база сприяє формуванню професійних якостей та практичних навичок у слухачів. Оскільки ми розширяємо мережу своїх закладів, то плануємо запросити  перспективних перукарів та манікюрників на роботу. Вимоги незмінні – любов до професії, комунікабельність, оперативність та здатність вдосконалюватися щодня», – повідомила активна партнерка РЦПТО Світлана Ковальчук («Claire»).

Підприємиця Жанна Кривко  («JB Hair Expert») налаштована оптимістично: «Мені потрібно якнайбільше професійних перукарів! Знаю, тут вони точно є!». Анастасія Дейнеко та Вікторія Пешко  («Golden Lion») також добиратимуть кадри із числа випускників-перукарів.

Впевнена у щасливій долі своїх слухачок і майстриня виробничого навчання Наталія Мосійчук. «Перукар – не лише майстер із виготовлення зачісок. Це й психолог, який має чути свого клієнта, і професіонал, що випускає із салону справжню королеву, і цікавий співрозмовник…», – підсумувала вона. А також ознайомила присутніх із усіма видами робіт, що їх опанували слухачі  за 4,9 місяця навчання.

Викладачка Мирослава Мельничук знайомила із своїми слухачками-візажистками, давала узагальнюючу характеристику  видам їхніх робіт та обраним стилям. У команді з майстринею виробничого навчання Тетяною Рудик слухачі чітко та організовано представили свої кваліфікаційні роботи. Цікаві образи, оригінальні макіяжі красномовно свідчили про ретельну підготовку і достойну майстерність випускниць, які вони здобули за 5 місяців навчання.

Члени ДКК та роботодавці відмітили сучасні ідеї та цікаві втілення: слухачки подбали не лише про професійну частину, але й про цілісність образів своїх моделей. Усе якнайкраще гармонувало – від зачісок і макіяжу до вбрання і аксесуарів. Серед представлень – чоловічі, дитячі стрижки і зачіски, вечірні та повсякденні пропозиції, вишуканий макіяж, сміливий молодіжний варіант та класичні образи… Фантазії випускниць, помножені на майстерність, старанність та кваліфікацію,  стали найпереконливішим аргументом для роботодавців! Після ДКА – спілкування, обмін контактами, розмови про роботу…

Заступниця директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко привітала учасниць чудового модного показу та відмітила старанність кожної з учасниць: «Ваші роботи відрізняються неабиякою акуратністю та «чистотою». Відомо, що «досконалість не має меж», отож, ми завжди відкриті для подальшого навчання та підвищення вашої кваліфікації! Усім випускницям на замітку: сучасні, модні тенденції потрібно відчувати, миттєво реагувати, втілювати свіжі ідеї, сміливо крокувати в ногу із часом. Ви – творці краси і настрою! Ваші таланти вже оцінили роботодавці. Слово – за клієнтами!». Вона подякувала слухачкам за вибір професій та закладу освіти та вручила свідоцтва державного зразка.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: