Кваліфіковані бухгалтери Рівненщини і Хмельниччини гарантують фінансову дисципліну

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненському центрі ПТО ДСЗ пропонують 1-но та 2-місячне навчання фінансистів за напрямом «Комп’ютеризований бухгалтерський облік». Заняття проводять досвідчені педагоги.

Сучасний бухгалтер або ж працівник, що працює із сучасними бухгалтерськими програмами, сьогодні отримує від 12 тис.грн. Це хороша мотивація здобути нові знання, підвищити кваліфікацію або ж перекваліфікуватися. Слухачі опановують складні бухгалтерські програми, вчаться адаптувати їх до конкретних видів діяльності. Сьогодні документи державного зразка отримали безробітні, скеровані на навчання Рівненським міським ЦЗ, Рівненською, Гощанською, Здолбунівською, Радивилівською, Млинівською районними філіями Рівненського ОЦЗ та Нетішинським міським ЦЗ Хмельницької області.

Оксана із Здолбунівщини свою першу фінансову освіту здобула 20 років тому. «Це була школа бухгалтера. Так склалося, що професійного досвіду не набула. Працювала комірником на місцевому заводі «Волинь – цемент». Робота вимагала знання комп’ютера, потроху знайомилася із бухобліком. На жаль, війна внесла корективи, відбулося скорочення, і я стала на облік у службі зайнятості. Без вагань обрала 2-місячне навчання». Слухачка поділилася, що з’явилася перспектива нового працевлаштування, і нові сучасні бухгалтерські навички  стануть суттєвим аргументом для цього.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Рівнянка Наталія за освітою менеджер-економіст. До війни була підприємцем, мала власне меблеве підприємство. З початком російської агресії темпи виробництва суттєво знизилися, зменшилися і замовлення, діяльність довелося припинити. У Рівненському міському центрі зайнятості, де зареєструвалася, як безробітна, порадили навчання у ЦПТО. «Мене цікавила сучасна бухгалтерія, податковий облік. На моїй фірмі бухгалтерія була спрощеною. Тепер маю нові знання і вже по-іншому готова їх використати. Розмістила своє резюме на Work.ua і отримала запрошення на співбесіду від рівненського швейного підприємства, а згодом і пропозицію роботи менеджером з постачання. Аби швидше адаптуватися до нових обов’язків ходила на стажування. Майбутні колеги познайомили із специфікою підприємства, номенклатурою товару і вимогами роботодавця».

Сучасні професійні знання, отримані у закладі освіти, робота із сучасними бухгалтерськими програмами, постійний контакт із педагогами та одногрупниками, збагачення новим професійним і комунікаційним досвідом дозволять випускникам швидко адаптуватися до нової роботи, вести бухгалтерську звітність чітко та бездоганно.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua