Курсанти вистрибували з палаючого літака на Харківщині (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Катастрофа сталася під час заходу на посадку. Повідомляється, що крім екіпажу на борту перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил України імені І. Кожедуба.

За даними командування Повітряних Сил ЗС України, є загиблі та поранені. Керівництво Міноборони, Збройних Сил України, весь особовий склад висловлюють найщиріші співчуття рідним та близьким загиблих військових.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На місце події за наказом Міністра оборони України виїхали представники Міноборони та Генерального штабу ЗС України: головний інспектор Міністерства оборони України адмірал Ігор Воронченко, командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов, начальник Головного управління Військової служби правопорядку генерал-лейтенант Ігор Криштун.


Трагічні новини. На Харківщині розбився літак Збройних Сил України

COVID: На Рівненщині 2 летальних випадки та більше 500 підозр на коронавірусну хворобу


Район катастрофи оточений і контролюється військовослужбовцями зі складу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

26 вересня в Харківській області оголошено День жалоби

На даний момент відомо про 25 загиблих, також повідомляється, що на борту перебувало не 28 а 27 осіб – одного з курсантів не допустили до польоту в останній момент.

За кілька хвилин до катастрофи пілот повідомив по рації про несправності двигуна, що, ймовірно і стало причиною трагедії. Крім того, літаку було вже 43 роки.

Розпочато кримінальне провадження про порушення правил польотів і підготовки до них, що спричинило катастрофу і тяжкі наслідки.

Телеграм канали публікують відео з місця катастрофи.