fbpx
Обмежене водопостачання у Рівному

Криворіжців закликали припинити паніку та не робити великих запасів води

Діліться інформацією з друзями:

Криворіжці припиніть паніку, написав Вілкул. Вода буде. Забір води в останні 5 годин збільшився у 2 рази – всі набирають ванни та інші ємкості”.

Інформація щодо ситуації у Кривому Розі: внаслідок руйнування Каховської ГЕС, ситуація у регіоні дуже складна, але контрольована, – повідомив Вілкул.

У Кривому Розі на 30% міста вода подається від Карачунів – тут ризиків немає. На 70% міста вода подається від Каховського водосховища через водосховище “Південне”.

Криворіжці припиніть паніку, написав Вілкул. Вода буде. Забір води в останні 5 годин збільшився у 2 рази – всі набирають ванни та інші ємкості. Не витримує автоматика насосів, постійно вибиває. Через це частина насосів не працює.

ГОЛОВНЕ – ВОДА БУДЕ.

Але зараз наше завдання – на 30% знизити споживання у тих районах, які запитані від Каховки.

1. Максимально необхідно зменшити споживання води промисловістю. Під особисту відповідальність кожного керівника підприємства. Прошу виявити свідомість, інакше відключатимемо примусово.

2. Для населення тиск води буде знижуватися з 22.00 вечора до 05.00 ранку. Вода діставатиме лише до перших поверхів будинків, плюс забезпечуватиметься проток та циркулювання.

3. Повністю заборонено полив зі шлангів.

4. У селах по дузі від Інгульця через низ до Софіївки подача води буде лише з 08.00 ранку до 12.00 дня.

Якщо цих заходів буде недостатньо – вводитимуться додаткові обмеження, але ми зробімо все, щоб вода у нашому місті була.

Олександр Вілкул наголосив на тому, щоб жителі подякували працівникам “Кривбасводоканалу” та «Кривбаспромводопостачання”. Їм зараз важче, ніж усім.

Читайте також: Повернення ветеранів у цивільне життя: громади Рівненщини готуються системно