Прокурори в суді довели вину 29-річного жителя Здолбунівщини, якого обвинувачували в умисному вбивстві жінки.
Вироком Рівненського районного суду його засуджено до 12 років позбавлення волі.
Так, у травні 2020 року рівнянка запросила в гості свого знайомого. Під час застілля у квартирі однієї з багатоповерхівок на вулиці Волинської Дивізії в обласному центрі між ними виник конфлікт, у ході якого чоловік схопив ножа і перерізав їй горло. Від отриманих травм 38-річна рівнянка померла на місці події.
Обвинувачений спершу повідомив рідним, що знайшов знайому мертвою, і вже вони подзвонили до поліції. Проте, слідством зібрано достатню кількість доказів, які підтверджують вчинення злочину саме цим чоловіком.
Водночас зловмисник навіть у ході судового розгляду своєї вини не визнав, мотивуючи тим, що нічого не пам’ятає.
Джерело: Рівненська обласна прокуратура
Читайте також: Мешканець Вараша намагався відкупитися від відповідальності
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
