«Торгівля на криптовалютних біржах» – новий вид шахрайства, на який попалася жінка. На перший погляд, легкий метод заробітку.
Про такий вид афери 54-річна жителька Рівненського району не знала і таким чином втратила понад 350 тисяч гривень.
Про це повідомляє поліція Рівненщини.
У листопаді 2024 року потерпіла погодилася на пропозицію від невідомих легко підзаробити. Жінка зареєструвалася на двох біржах, одна з яких була шахрайською. На них, а також на різноманітні банківські рахунки, жінка перераховувала гроші.
За словами «роботодавців», кожна сума на її віртуальних рахунках зростала. Тож наступні перекази вона щоразу збільшувала. Однак, аби вивести віртуальні гроші у реальні, вона мусила заплатити ще 2000 доларів. Тоді потерпіла й зрозуміла, що її ошукали шахраї.
Читайте також: Тендер на 25 квадрокоптерів оголосили у Рівному
- Особисті прийоми проведе депутат Рівненської міськради Сергій РибачокМешканці Рівненської міської територіальної громади матимуть нагоду особисто поспілкуватися з депутатом Рівненської міської ради Сергієм Рибачком.