fbpx

На Рівненщині судитимуть організатора каналу нелегального збуту зброї на заході країни

На Рівненщині за матеріалами СБУ судитимуть організатора каналу нелегального переправлення та збуту бойових засобів ураження на територію західних областей України.

До суду скерований обвинувальний акт щодо мешканця Луцька, якого співробітники СБУ регіону затримали «на гарячому» у листопаді 2023 року під час спроби приховано реалізувати арсенал бойових засобів ураження в Рівненській області.

Затримання зловмисника.

Встановлено, що потенційними клієнтами фігуранта були представники кримінальних кіл, яких він підшукував через власні зв’язки.

Потрапляння зброї у незаконний обіг могло призвести до загострення криміногенної обстановки та розхитування внутрішньополітичної ситуації в регіоні.

Зразки бойових засобів ураження зловмисник зберігав за місцем постійного проживання, а їхню доставку покупцям здійснював на власному авто.

Серед вилученого – протитанкове озброєння, бойові гранати, набої та новий автомат Калашникова (АК-12) російського виробництва.

Вилучена зброя.

За наявними даними, «трофейну» російську зброю він отримував через особисті контакти з місць колишніх боєзіткнень у звільнених районах на сході та півдні України.

Джерело: Управління СБ України в Рівненській області

Читайте також: Шуфричу повідомлено про нову підозру за фінансування росгвардії у Криму