fbpx
На Рівненщині судили чоловіка, який закликав знищити депутатів Верховної Ради

На Рівненщині судили чоловіка, який закликав знищити депутатів Верховної Ради

Діліться інформацією з друзями:

Дубровицький районний суд Рівненської області визнав військовослужбовця Збройних сил України винним у публічних закликах до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу.

Як повідомляє ITV, про це йдеться у вироку суду.

Зазначається, що військовий був незадоволений владою в Україні, а також значними втратами, які несли Збройні сили.

Приблизно 28 липня 2022 року, перебуваючи за місцем військової служби в Рівненській області, він записав на свій телефон відеоролик. У ньому закликав у насильницький спосіб, із застосуванням зброї, знищити представників законодавчої гілки державної влади в Україні, а саме 450 депутатів Верховної Ради.

Відеоролик поширив знайомий військовослужбовця на власній сторінці у соцмережі ТікТок. Пізніше він зʼявився в інших соціальних мережах та групах, зокрема в одному з телеграм-каналів.

У судовому засіданні чоловік визнав вину повністю, щиро розкаявся. Просив суворо його не карати, не позбавляти волі і врахувати, що він має на утриманні двох малолітніх дітей пʼяти і семи років.

Військовослужбовець раніше не судимий, за місцем несення служби характеризується позитивно, є учасником бойових дій. Його засудили до 1 року позбавлення волі умовно, звільнивши від відбуття покарання.

Читайте також: Мешканців двох районів Рівненщини викрили на видобутку та зберіганні бурштину